Kontakta oss


Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss?

Telefon
040-40 89 90
Adress
Marielundsvägen 8
233 91 Svedala
Kristian Ribbnäs
Säljare, Ekonomi
0705-19 13 93
kristian@provinshus.se
Peter Hallqvist
Säljare
0709-20 70 80
peter@provinshus.se
Anders Pålsson
Projektledare, Ekonomi
0707-39 83 92
anders@provinshus.se
Johan Lydow
Projektledare, Konstruktör
0733-10 72 77
johan@provinshus.se
Mithad Cuturic
Projektledare, Konstruktör
0762-37 50 45
mithad@provinshus.se
Filip Spajic
Konstruktör
0708-10 49 20
filip@provinshus.se

Kontaktformulär





Här kan du bifoga filer. Önskar du att ladda upp fler filer lägg dem i en zip-fil. Maxstorleken är 5 mb.